Age of Cards – Trilogy

“Pangu’nun yarattığı dünya’yı Matyon gezegeni imha etmek üzereydi. Geçmişte ve günümüzde yaşayan tüm Tanrılar kendi aralarındaki savaşları bırakıp birlik olmak zorundaydılar. Dünya’ya gelecek saldırıları Güneş’i kontrol etmeden durdurmak neredeyse imkansızdı. Fakat RA kuralları çiğnediği için Araf’a sürülmüştü. Anka kuşu, Anubis ve Frejya ile demir dağda görüşüp , RA ile Arafta görüşmelerini istedi. Arafta zaman yoktu ve sürgün edilmiş RA’nın da bir planı vardı!”

Sürekliyici bir hikaye’ye bağlı 3 farklı oyun. Üçleme Ra’S Chess ile başlayacak ve Limbo’s Gate ile sonlanacak. Age Of Cards serisi Steam,IOS ve Android platformlarında yer alacak. Üçlemenin ortak özellikleri ise, oyun içinde pay2win yapısının bulunmaması, benzeri oyunlardan farklı stratejiler içeriyor olması. Ra’s Chess 2020 ilk çeyrek, Revenge Of Pangu ise 2020 son çeyrekte oyun severlerle buluşacak.

Ra's Chess

Online Chess/Card

Ra's Chess

Ra’s Chess her iki oyuncunun da aynı minyonlara sahip olduğu hexagon bir board üzerinde derin strateji içeren bir Auto-Chess kart oyunudur. Desteni oluştur ve rakibini alt etmek için minyonları hareket ettirerek en uygun pozisyonu kolla! Unutma tüm oyunda sadece bir kez ultimate kullanabilirsin.

Revenge Of Pangu

Online CCG

Revenge Of Pangu

Revenge of Pangu’da verdiğiniz her kararın bir sonucu var! Kartları koyduğunuz alanlara göre özellik kazanan minyonları en iyi şekilde konumlamanın yanı sıra ne zaman saldırıp ne zaman savunacağına sadece sen karar verebilirsin!

Limbo Gate

Online Tower Defance

Limbo Gate

Limbo Gate’de rakiplerine karşı üstünlük kurmak oyunu okumaya dayanır! Gelen düşman ünitelerinin zayıflıklarından faydalanarak kuracağın yapılarla öne geçebilir ve rakiplerini zorlayacak düşmanlar gönderebilir ve binalarını upgrade yapabilirsin. Yalnız unutma her seçim bir vazgeçiştir.

Durumu
Durumu
Durumu
 • 4 Farklı Hero ve 4 unique ultimate yetenek

 • Her iki oyuncu içinde ortak 6 farklı türde ve yetenekte minion.

 • Her minion’ın hareket kabiliyeti ve özellikleri farklı. Oyun içinde bunları geliştirebilir ve anlık strateji değiştirebilme kabiliyeti.

 • Stratejiye göre benzersiz pay2win öğelerinden uzak deste oluşturabilirsin.

 • Tuzak sistemi

 • Oyun içinde lootbox sistemi.

 • Sağ ve sol lanelere koyduğun minionları savaştırarak farklı manalar kazanabilirsin.

 • Savaşlardan kazandığın manalar ile skillerini aktif et veya bir lane üzerinde ki minionlara özellik verebilirsin.

 • Minionlarınla orta alandaki madenlere hükmetmeye çalışabilirsin.

 • AI tarafından yönetilen Pangu’nun oyun içine müdahelelerine karşı yeni stratejiler belirle.

 • Her heroya özgü pay2win öğelerinden uzak deste oluşturma sistemi.

 • Her turn oyuncuya geldiğinde manasına göre binalarını upgrade edebilirsin.

 • Board üzerindeki minionları her turn oyuncuya geldiğinde ya minionlarını hareket ettirebilirsin ya güçlendirebilirsin.

 • Mana madenini geliştirerek her turn daha fazla mana kazanma. Strateji olarak önce rakibin mana tower’ını yıkmaya çalışabilirsin veya direk kaleye saldırabilirsin.

 • Her heroya özgü pay2win öğelerinden uzak deste oluşturabilirsin.

Phoenix Dynasty 2

Sabahlara kadar verdiğin boss kavgalarını, eski oyunlarda kurduğun o güzel dostlukları özledin mi? Cevabın “EVET” ise o zaman OLD-SCHOOL MMORPG olan Pheonix Dynasty 2 tam sana göre! 7/24 PVP Haritası, efsane Kale Savaşları, Köy Baskınları, Kervan Savaşları ,Eğlenceli etkinlikleri, Pay to Win olmayan market yapısı, ücretsiz oto-bot sistemi ile Uzak Doğu medeniyetlerinde maceraya çıkmaya hazır ol Azuryalı!

Phoenix Dynasty 2 ; Ntroy oyun stüdyolarında geliştirilmedi. Ntroy olarak Object Software’den oyunun IP haklarını ve kodlarını satın aldık. Hem muazzam bir alt yapısı olması, C++ ile yazılmış olması ekibimize çok fazla deneyim kazandırdı. Şu anda oyunu biz geliştirmeye devam ediyoruz. Steam’de çok bir başarı elde edemedik çünkü Steam için biraz eski bir oyundu. Phoenix Dynasty 2’yi çok yakın bir süre içinde kendi websitemizde açacağız ve devasa bir güncelleme getireceğiz.

STEAM MAĞAZA SAYFASI

Kale Savaşları

Tüm savaşçıların hayalidir, eşsiz ve efsane olmak. Kale savaşlarında kendini ispatlamak isteyen savaşçılara karşı zafer kazanmak istiyorsanız güçlü bir hanedana sahip olmanız gerekir, unutmayın aile herşeydir!

Zindanlar

PDO2 dünyası birbirinden zorlu zindanlar ile doludur, gizem dolu PDO2 zindanlarını başarmak, güç kadar zeki olmayı da gerektirir. Dostlarınız ile Takım olarak zorluğu paylaşabilir ya da tek başınıza üstesinden gelebilirsiniz.

Kervan

MMORPG Oyunlarında PvP kadar ticaret yapmayı da sevenler burada mı 🙂 Bizim gibi Kervan tutkunuysanız, vadiler arası kervan çekerken her an karşınıza çıkacak tehdit heyecanını iliklerinize kadar yaşayabilirsiniz.

Age Of Cards Trilogy
İŞ ORTAKLARINI ARIYOR.
İŞ ORTAĞIMIZ OLUN