Boşuna yazılım firması olarak Gıda sektörüne girmedik! Şirket personelimizin gözünü bu şekilde boyuyoruz. Ntroy’da çalıştığınız sürece sınırsız Pizza sosyal hakkına sahip olacaksınız!

Herşeyide sınırsız yapacak değiliz 🙂 Ntroy bünyesindeki GameTurk Eğlence merkezlerinde günün stresini atabilir, ekip arkadaşlarınızla veya ailenizle vakit geçirebilirsiniz.

“Hı I make code computer yes yes. Ah you me give of course exampıl…” hiç sorun değil! Şirket bünyemizde Başlangıç ve Orta Seviye için İngilizce eğitimi veriyoruz.  

İşinizi Ntroy’a taşıyın ve bizde 18 ay kalma sözü verin Çanakkale Kolin otelde size spor aboneliği hediye edelim. Diğer operatörlerden farkımız sadece önce bu sözü yerine getirmeniz gerekli!

Sadece şirket bünyemizde ki çalışanlarımıza C# eğitimi veriyoruz. “Şimdi ne alaka?” diyebilirsiniz. Tamamda şirkette sadece yazılımcılar çalışmıyor ki! Bunun ürün müdürü var, tasarımcısı var osu var busu var. 

2020 yılı Ocak ayı itibarı ile şirketimize her ay özel bir danışmanlık merkezinden psikoterapi uzmanı gelecek sizi dinleyecek. Siz nasıl bizim dertlerimize derman olacaksanız uzmanda sizin dertlerinize derman olacak. Daha ne olsun?

NTROYLU OLMAK AYRICALIKTIR!

Kurumsal gibi gözükmeye çalışan ama içimizde ki startup ruhunu asla kaybetmeyen bir şirketiz. İkili ilişkilere çok önem veririz, kişisel gelişime önem veririz. Deli doluyuz. Bir bakmışsınız proje ortasında çalışırken “Hadi paydos yapıyoruz mangala gidiyoruz” diyebiliriz.

Bizimle ortak hayali paylaşan , Ntroy’u kendi şirketi gibi görecek, kendini sürekli geliştirecek, şirkete katkı sağlayacak, saldırgan, agresif hayal arkadaşları arıyoruz.

Deneyim önemli mi? Evet bazı pozisyonlar için önemli ama genelde ekibimizi başarıya aç, başarı için savaşacak arkadaşlardan seçmeye çalışıyoruz.

Eğer sizde bizimle hayal arkadaşı olmak, ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız, tecrübeniz ne olursa olsun, yeteneğiniz ne olursa olsun başvuru yapabilirsiniz.

ARADIĞIMIZ HAYALPERESTLER

Aşağıda ki iş ilanları şu an için aradığımız özelliklerdir. Siz “Ben Ntroy’da mutlaka çalışmak istiyorum” diyin biz size mutlaka bir iş yaratmaya çalışırız diyeceğiz ama bu biraz fazla olacak galiba. Onu şöyle değiştirelim ” Diplomanız’a, kariyerinize tecrübenize bakmadan sizin CV’nizi inceleyeceğiz, size mutlaka dönüş yapacağız ve imkanımız varsa yüz yüze görüşeceğiz.

Çalışma Yeri : Remote

Çalışma Yeri : Remote

Çalışma Yeri : Remote

NTROY AİLESİNE
KATILMAK İSTER MİSİN?
.
BAŞVURU YAP