HATA YAPMAKTAN KORKMAYIZ

Bir grup deli ama eğlenceli, duygusal ama hırslı bir ekibiz. Kimimiz futbol hastası, kimimizse sinema. Kimimiz’in boş vakitlerinde oynamaktan eli ağrıyor, kimimizinse tinder’da saga sola kaydırmaktan. Dışardan bakıldığında “Ne bu ya tüm dengesizleri bir şirkete toplamışlar” diyebileceğiniz herkesin kendine has karakteristik özellikleri var. “Oley be sprint bitti” diye sevinçten çığlık atanlarda var, “Ben bu sprinti çok sevmiştim şimdi çok özleyeceğim” diye ağlayanlarda. Biz herşeyden önce insanız ve bunun bilincindeyiz. Şirket yönetiminde, oyun projelerinde, ikili ilişkilerde zaman zaman çok büyük hatalarda yapıyoruz ve hata yapmaktan korkmuyoruz. Tek korkumuz “aynı hataları yapmamayı” öğrenememe ve ders çıkartamama kaygısı.

SÜSLÜ CÜMLELERE HAYIR!

“Vizyonumuz” , “Misyonumuz” sayfalarının bizler için hiç bir önemi yok. Süslü cümleler kurup yatırımcılarımızı ve beraber iş geliştirdiğimiz ortaklarımızı kandıramayız.

Hayallerimiz var bizim ve bu hayallerimize ulaşmak için gece gündüz demeden çok sıkı çalışıyoruz. Hızlı düşünen, hızlı karar veren ve anında aksiyona geçebilen bir takımımız var. Gecen’in üçünde birbirimizi arayabilir ve “Ya oyuna şunu koysak nasıl olur” diyen bir ekibimiz var bizim.

Oyun sektörünü çok seviyoruz. Dile kolay genel müdürümüz bu sene oyun sektöründe ki 15.yılını kutladı. Oyun sektörünü o kadar çok seviyoruz ki oyunculara her yerden ulaşmak istiyoruz. Bu doğrultuda Gıda sektörüne ve eğlence sektörüne yatırımlar yaptık.

İNSAN HAYAL ETTİKCE YAŞAR

“GIDA MI?” NE ALAKA?

“Gıda sektörü” ne alaka? dediğinizi duyar gibiyiz. E bu oyuncular yemek yemiyorlar mı? Markete gitmiyorlar mı? Oyun dışında alışveriş yapmıyorlar mı? Onların olduğu her alanda olmak ve farklı sektörüleri oyunlaştırarak hayatında hiç oyun oynamamış veya oyunları sevmeyen insanları bile birer oyuncumuz yapmak istiyoruz.

Hangi pizzacıda yedikçe puan kazanabilir ve bu puanlarla ücretsiz Steam wallet , LOL RP ve daha onlarca oyun satin alabilirsin? Hangi pizzacıda gelen pizza kutularında kı bulmacaları çözmeye çalışıp hediyeler kazanabilirsin? Bu ve buna benzer onlarca özelliği B & B Pizza markamızda topladık. Hemde öyle bir pizza yaptık ki dillere destan…

İleride sadece gamerlar için otel, arka koltuklarda sıkıcı tv ekranları yerine PS ekranları veya mini pcler olsa ve yolcular multiplayer otobüste oyunlar oynasa, görevliler cosplay gibi giyinseler güzel olmazmıydı?

DAHA ÇOK YOLUMUZ VAR BİZİM!

Ntroy olarak daha yolun başındayız. Önümüzde uzun bir yol var ve bu yol engebelerle dolu. Şu anda yükseliyoruz ama mutlaka ileride durakladığımız ve hatta düşüşe geçtiğimiz zamanlar olacak. Ama bundan korkmuyoruz çünkü biz buralara gelirlen parayla satin alınamayacak tecrübeler elde ettik. Bir çok firmada çalıştık, 25 üzeri oyun yayınladık, daha önce başarısız girişimlerimiz oldu, battık çıktık. Bu yüzden kolay kolay demorilize olmayız.

Kimler Bizlerle İletişim Kurabilir?

  • Hayalleri olan, hata yapmaktan korkmayan, kendini geliştirmeyi seven tüm gençlere kapımız açık. Sizi işe alalım veya almayalım istediğiniz zaman sizlerle görüşmeye ve tanışmaya hazırız.

  • Age Of Cards serisine güvenen, bu üçlemenin patlayacağına inan, kendi geliştirdiği bir oyun gibi ilgilenecek yayıncılarla tanışmaya hazırız.

  • Bize inanan ve bize sadece maddi olarak değil mentörlükte yapabilecek yatırımcılara kapımız açık.

Size bir email kadar yakınız…

Ya ben burada Ürün Müdürümüyüm, denemeler için kobaymıyım anlamadım. “Hadi şunu yaptık deneyelim” , “Hadi bunu yaptık deneyelim” diye diye göbek yaptım resmen. Hayır yapılan ürünlerde çok güzel karşıda gelemiyorum. Ortamı kokluyorum durumu çözemiyorumda. Hakkımızda hayırlısı. Ha bu arada Age Of Cards için discord grubu açtık oyunu test etmek isterseniz bana bir şekilde ulaşın.  İsmetpaşada kime “Son Koklayıcı Kadir Nerede?” diye sorsanız beni gösterir.

Son Koklayıcı Kadir, Ntroy

Developer olarak başlayan Ntroy yolculuğumda bir baktım kendimi ofis taşınırken eşya taşıyorum. Sonra nasıl oldu anlamadan kendimi kurum için C# eğitimi verirken buldum. Neymiş bilgi paylaştıkca çoğalırmış, Ntroy personelinin gelişimine çok önem veriyormuş. Hep masallar hep hikayeler. Tam olarak görev tanımımı bilmesem de burada mutluyum.(Patron bu yazıdan sonra Ocak ayında artık bir ekstra zam daha düşünürsün bize heralde)

Kürşad Reis, Ntroy

Önce işe kendim girdim. Sonra Gıda Mühendisi ablamı Ntroy Gıda’ya danışman olarak aldırdım. Şimdi bir kaç akrabam daha var onları da aldırdım mı tamamdır şirketi tamamen ele geçirmiş olacağım! Age Of Cards’da Ra’nın bir planı varsa yazılımda da Emre’nin bir planı vardır! 

Jack D. Emre, Ntroy