GAMETURK EĞLENCE MERKEZİ

Bana bir Oculuslu Latte lütfen
Ekstra oyun ister misiniz efendim?
Evet olur.
Gözlüğünüze ne isim yazalım?
Süslü Şükrü

Çanakkale Merkez’de 23 Aralık 2019 Pazartesi günü ilk GameTURK VR & PS Kafe şubemizi açmamızın heyecanını yaşıyoruz. 300m² oyun merkezimizde oyuncularımız HTC ve Oculus ile sanal gerçekliğin dibine vuracak, Türkiye’nin en büyük PlayStation ve PC turnuvalarına katılabilecekler. Kaba İnşaatın tamamlandığı bu dijital eğlence merkezimizde yok yok!

0
Son Sistem PS4
0
Kutu Oyun
0
VR Odası
0
Özel Çift Ekran Bilgisayar
0
VR Özel Sinema Alanı
0mbit
Metro Ethernet

Evet şu anda sadece Çanakkaledeyiz. Bir anda lokmacılar gibi Türkiye’nin her yerine 1 ayda yayılma gibi bir planımız yok. Gerek bu işe gönül verecek bayilerimizle, gerek kendimiz orta ve uzun vadede 81 ilde olmak istiyoruz.

İster arkadaş grubunuzla ister ailenizle özel oda kiralayabilirsiniz. Siz Guitar Hero oynarken sizinle beraber gelen arkadaşlarınız bu odada kutu oyun oynayabilir, Netflix’de dizi ve film izleyebilir. Tüm odalarımızın kamera ile takip edildiği bilgisinide vermek isteriz hani ev müsait değil Gameturk’de oda kiralayalım düşünceniz olmasın.

Yazılım ekibimizin geliştireceği oyunları ve eğlenceli videoları sadece GameTurk eğlence merkezlerimizde bulabileceksiniz. Sonra başka eğlence merkezlerine gidip bizde gördüğünüz yazılımları sorup bizi papaz etmeyin.

Özel tasarım kafemizde Türkiye’de neredeyse hiç bir yerde bulamayacağınız özel kutu oyunları bulabilecek ve arkadaşlarınızla bu oyunları oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!

Sabah 10:30’dan gece 00:00’a kadar saat başı farklı VR deneyimleri yaşayabileceğiniz mini VR Sinemamızı çoook seveceksiniz.

Yazılımda ki inovatif fikirlerimizi gıda sektörünede aktardık. Hiç bir katkı maddesi kullanmadan, tüm hamur işlerinde ekşi maya kullandığımız muhteşem lezzetleri Gameturk eğlence merkezimizde sizlere sunuyoruz.

BAYİMİZ OLMAK
İSTER MİSİN?

Hayalimiz 81 ilde GameTurk Eğlence Merkezleri açmak. Sizde bizim bu hayallerimize ortak olmak ve bizimle beraber büyümek ister misiniz?

ÖZGÜN İÇERİK

Kendi yazılım stüdyomuzda geliştirdiğimiz oyunlar ve eğlenceli videolar sadece GameTurk markası altında yayınlanacak!

Başka yerde yok!

Neredeyse tüm oyun ve eğlence fuarlarında yer alıyoruz. Bu fuarlardan ellerimiz kollarımız dolu olarak geliyoruz!

Başvuru Yap

HEP DESTEK TAM DESTEK

YARI YOLDA KALMAK YOK

Siz kazanacaksınız ki biz de kazanalım. Satıştan önece ilişkilerimiz nasılsa satıştan sonrada öyle olacak!

Başvuru Yap

ORTAK TURNUVA SİSTEMİ

Tüm bayilerimize Gameturk.com sistemi üzerine entegre ediyoruz. Sadece GameTurk kafelerde gerçekleşecek turnuvalarla gelirlerinizi artırabilirsiniz. Müşterileriniz bu turnuvalara bayılacaklar!

SADECE GAMETURK KAFELERDE

Sadece ortak turnuva sistemi mi? Bizim satışını yaptığımız tüm ürünleri sizde satabileceksiniz.

Başvuru Yap
AİLEMİZE KATILIN
GELİRLERİNİZİ KATLAYIN.
BAŞVURU YAP