OYUN TASARIM VE GELİŞTİRME

 

Oyunları önce kafalarda tasarlıyoruz, kahve-çay molalarında fikir alışverişi yapıyoruz, klasik “benim fikrim senin fikrin” , “o öyle olmaz bu böyle olmaz” kavgalarından sonra projelendirip 2 haftalık sprintlere bölüp geliştirmeye başlıyoruz! Şirket bünyemizde 2D-3D Artistler, illüstrator, server ve client taraflarında deneyimli yazılımcılar’ın yanında 18 Mart Üniversitesi Motion Capture stüdyosu da olunca hayal ettiğimiz oyunları hayata geçirmek bizler için biraz daha kolaylaşıyor.

Tabi tüm bu süreçleri takip eden Ürün Müdürü’nü, “Bugün ne yedin, ne içtin, kahve keyfine engel olan bir durum var mı?” gibi sorularla her gün ekibi 15 dakika bunaltan Scrum Master’ı, “ekstra çalışın, hafta sonları da gelin, gerekirse ofisten çıkmayın burada yatın.” diyen bir Genel Müdür’ü de unutmamak lazım.

Sizin de hayata geçirmek istediğiniz bir oyun projeniz varsa veya bir fikriniz yok sadece firmanızın marka bilinirliğini artırmak için bir oyun yaptırmak istiyor ama nasıl olması gerektiğini bilmiyorsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz o kahve aralarında yüzlerce fikir üretip sizlere sunabiliriz!

HAYALİNİZİ BİRLİKTE GELİŞTİRELİM

VR & AR YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Hangi sektörde olursanız olun eğer teknolojiye ayak uyduramazsanız sonunuz kaçınılmaz olacaktır. Teknolojiye ayak uydurmak derken websitesi yaptırıp sosyal medya da kampanya yapmaktan bahsetmiyoruz tabi ki. Müşteri portföyünüz ne olursa olsun artık herkes yenilik ve daha önce yaşamadığı bir servisi veya hizmeti almak istiyor.

Eğer bir emlak ofisiniz varsa satışını yaptığınız evlerin 3D modelini cep telefonunuzdan veya bir tabletten kendi masa üzerinizde gösterebilseniz, müşteri o evdeki odaları gerçekte geziyor gibi gezebilse sizce nasıl olurdu? Veya bir dekorasyon dükkanınız var müşterilere katalogdaki ürünleri kendi elleri ile odaya yerleştirmelerine , renklerini değiştirmelerine, sağa sola çevirmelerine olanak sağlasanız nasıl olurdu?

Eğer size göre teknoloji sadece mağazanızda ücretsiz WiFi vermekten ibaretse sitemizin sağ üstünde bulunan “x” işaretine basıp gerçek Dünya’ya dönebilirsiniz! Ama işletmenizi bir adım öne taşımak, rakiplerinizin yapmadığını yapmak ve satışlarınızı katlamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

SANAL DÜNYA’NIN KAPILARINI BERABER AÇALIM

OYUN YAYINCILIĞI

Geldik en iddialı olduğumuz alana! 15 yıldır oyun sektörü’nün her alanında çalışmış, 20’den fazla oyun yayınlamış bir ekibimiz olunca oyun yayıncılığı konusunda pek mütevazi olamıyoruz!

Kendimizde oyun geliştirmeye başladıktan sonra, yayıncılığın önemini daha iyi anladık. O kadar uğraş, milyonlar harca ve bir oyun geliştir sonra gel başarıya giden en kilit anahtarı yayıncıya ver! Verdiği sözleri tutmasın, reklam yapmasın, operasyonda hatalar yapsın, retantion’ı yerlere düşürsün! Olacak iş mi bu? Tabi ki değil!

Bizimle çalışın veya çalışmayın size tavsiyemiz yayıncılık hayatında dibi ve zirveyi görmemiş, en az 2-3 oyunu kapatmamış, bu işin mutfağında yetişmemiş ekibi olan firmalarla değil çalışmak kahve bile içmeyin!

Oyun lisanslamak evlenmeye benzer. Eğer yapımcı ve yayıncı arasında sağlam bir birliktelik olmazsa o evlilik ne yazık ki kısa sürede biter. Biz Ntroy olarak 10$ ciro yapan oyunların projelerinde de yer aldık, milyon dolar ciro yapan oyunların projelerinde de yer aldık. Bizim için başarının formülü çok basit ;

Gelin büyüyen Türkiye ve MENA pazarında beraber ilerleyelim. Size söz veriyoruz ki bu evlilikte bizden yana bir sorun çıkmayacak!

OYUNUNUZU YAYINLAMAYA TALİBİZ

WEB&MOBIL
YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Orta ve Büyük ölçekli tüm sektörlerde faaliyet gösteren KOBİ’lere ; kullanıcı dostu, hızlı, yaratıcı, benzersiz ve cep yakmayan web ve mobil çözümler sunuyoruz. Görüşmelerde “sitem çöker mi? , uygulamamda hata çıkar mı?” gibi sorular lütfen sormayın çünkü mutlaka sorunlar çıkacaktır. Önemli olan bir sorunla karşılaşmanız değil, o sorun çıktığında hızlı destek almak ve veri kaybı yaşamamaktır. Eğer çevrenizde “bizim yaptığımız uygulama asla çökmez, asla sorun çıkmaz” diyen bir yazılım firması varsa lütfen bizi de onlarla tanıştırın bizde tüm yazılım projelerimizi onlara yaptıralım.

“Bana “Eğer referanslar bölümünde adını yazarsak 1 ay boyunca pizza, eğlence merkezlerimizde sınırsız kullanım veririz ” dedikleri için buraya bir şeyler yazdım. Pizzalar acaba hangi boy olacaktı? Bak onu konuşmadık işte…

Abuzittin Kopuver, Yolunda A.Ş

“Valla ben Ntroy felan bilmem etmem. Hazır elime böyle bir sayfada yazı yazma şansı geçtiği için toplumsal bir mesaj vermek istedim. Lütfen petshoplardan hayvan satın almayın! Sokaklardan sahiplenin…”

Panter Şükriye, Türkiye Mama Fedarasyonu